NON STOP +420 774 804 042
Praha centrum - Letiště VH
od 650 Kč
Rezervace online

Letištní transfery

 

Nabízíme velmi spolehlivou a komfortní přepravu

na letiště Václava Havla.

 

Po Vašem příletu na Vás bude čekat řidič v příletové hale Terminálu 1 nebo Terminálu 2 s cedulkou s Vaším jménem nebo logem společnosti. V případě zpoždění letu se nemusíte obávat nepřítomnosti řidiče. Čekáme na Vás bez ohledu na to, zda přilétáte dříve, či později, oproti předpokládanému času (stav letu kontrolujeme on-line, a tak víme přesně, kdy přistanete).Neplatíte žádný poplatek za čekání. Řidič Vám pomůže se zavazadly a odveze Vás na Vámi zvolenou adresu.

 

Transfery je možné zajistit i z letišť po celé České republice i Evropy.

Je dobré si uvědomit, že některá evropská letiště jsou z Prahy vzdálena 2-4 hodiny jízdy (např. Drážďany, Bratislava, Vídeň, Berlín, Mnichov) a je výhodnější, jak časově, tak finančně, využít našich transferů než služeb leteckých společností.

 

Rezervace

Můžete využít rezervačního systému na našich stránkách, objednávat lze také emailem, či po telefonu na nonstop dispečinku. Rezervaci doporučujeme provést minimálně cca 2 hodiny před plánovaným přistavením vozidla. V případě náhlé objednávky (30min – 2hod), je nutné využít telefonního dispečinku.

 

ceník      domů

 

 

© 2014 So let's go